image128.jpg

Zeminlerin Ötesindeki Tecrübe ve Kalite

Mükemmel sonuçlar ve müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Epoksi zemin kaplamalarında uzman ekibimizle size en iyi hizmeti sunarız. Kaliteli malzemeler, estetik tasarım ve dayanıklılık için bize güvenebilirsiniz. Mekanlarınızı özelleştirmek ve zeminlerinizi güçlendirmek için bizi tercih edin. Sizi bekliyoruz!
image129.jpg

Zeminlerde Estetik ve Fonksiyonun Mükemmel Birleşim

Mükemmel sonuçlar ve müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Epoksi zemin kaplamalarında uzman ekibimizle size en iyi hizmeti sunarız. Kaliteli malzemeler, estetik tasarım ve dayanıklılık için bize güvenebilirsiniz. Mekanlarınızı özelleştirmek ve zeminlerinizi güçlendirmek için bizi tercih edin. Sizi bekliyoruz!

Şirketimiz 1996 yılında Bursa’da Kurucumuz Kemal Kavas tarafından kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve doğru hizmet anlayışını benimseyerek kurulmuştur.

Sektörümüzde “Epoksi Solventsiz Kaplamalar” Türkiye’de ilk olarak yerli üretim şekliyle 1997’de Bursa üretim tesisimizde gerçekleştirmenin gururunu taşıyoruz. Bugüne kadar Yurtiçi / Yurtdışı 2,000,000 milyon metrekareyi aşmış sahada çeşitli projelerimizi tamamladık.Şirketimiz müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve profesyonelliği her zaman ilke edinerek günümüze kadar faaliyetlerine tam performansı ile devam etmektedir.

Epoksi boya ve kaplamalar, epoksi sertleştiriciler, solvent bazlı boyalar, akrilik ve alkid bazlı boyalar ve poliüretan boyalar ile poliüretan kaplamalar konusunda 2010 yılında oluşturduğumuz Ar-ge laboratuvarlarımızda devamlı ürünlerimizi geliştirmeye, sektörü, teknolojiyi ve bilimi takip ederek devam etmekteyiz.

Şirketimiz üretici ve uygulayıcı olarak sektöründe ilk firma olması ile beraber kaliteyi, müşteri memnuniyetini, gelişmiş üretim ve uygulama alanlarında makine parkuru ve profesyonellik anlaşıyışını benimsemiş olarak faaliyetlerimize bütün gücümüz ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Kurumsal bir yapıya ve profesyonel kadroya, üretimden uygulamaya, yönetimden Ar-ge’ye,

pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar olan bütün iş akış süreçlerimiz ile müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz.

Felsefemiz ; “Başarı kişilerin değil, anlaşmış, birbirine güvenen ve aynı ortak amaca yönelmiş bir ekip çalışmasıdır.” Cümlesini benimseyerek iş hayatımızda felsefemizi yansıtıyoruz.

Projelerinizde sektörümüzde her türlü destek almak için iletişim kanallarımız ile bize danışmanızdan memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ

Mükemmel Zemin Kaplamaları: Vizyonumuz

Zeminlerin güzellik ve dayanıklılığını birleştirerek, yaşam alanlarını dönüştürmek.

Estetik ve İnovasyon: Yolumuz

Her projede estetiği ve teknolojiyi bir araya getirerek en iyiyi sunmak.

Müşteri Memnuniyeti: İlk Hedefimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, uzmanlığımızı ve hizmetimizi sürekli olarak geliştirmek.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

Sektörümüze öncülük etmenin gururunu taşıyoruz!

Tamamlanan PROJELER
%
MEMNUN MÜŞTERİ
1989390
TAMAMLANAN m²

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Her Adımınızda Kalite ve Estetik!

Zeminlerinizi güzelleştirmek, dayanıklılığını artırmak ve uzun ömürlü bir çözüm elde etmek için bugün bize ulaşın! Size en iyi epoksi zemin kaplama çözümleri hakkında daha fazla bilgi vermekten ve projenizi hayata geçirmek için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.