Başkanımızın Yazısı

Şirketimiz bu sene 17. yılını doldururken, yeni fabrikamıza taşındık. 17 yılda sizlere markamızın anlamından ve kimler tarafından verildiğinden bahsetmek istiyorum. PIONERO ismini bundan tam 12 yıl önce Bamesa Çelik‘te yaptığımız epoksi zemin kaplamalarını çok beğenen İspanyol mühendislerin ısrarı üzerine vermiştim.

O zamanlar ısrarla PIONERO marksını almamı isteyenler beklide, yaptığımız işlere bakarak bugünlerde sektörde ÖNCÜ olacağımızı öngörmüşlerdi.

Tamamlanmak üzere olan yatırımımızla, Türkiye’deki en büyük yerli epoksi kaplama üreticisi konumuna gelmemiz,

TSE’de epoksiyle ilgili standartları hazırlatan firma olmamız,

ISO 9001: 2008 yönetim belgesine uygun şirket yapımız,

ISO 14001 Çevre Yönetimi ile ilgili devam eden çalışmalarımız,.

Bizleri PIONERO‘ nun anlamı olan ÖNCÜ isminin hakkını vermek için çok çalıştığımızı gösteriyor.

Bu çalışmaları yapabilmek ve sürdürebilmek için kurumsal bir yapıya ve profesyonel kadroya, üretimden, uygulamaya, yönetimden, AR-GE’ ye,

pazarlamadan satış sonrası hizmetlere kadar olan tüm iş akış süreçlerinde, çok önem veriyoruz.

Başarı kişilerin değil, anlaşmış, birbirine güvenen ve aynı ortak amaca yönelmiş bir ekip çalışmasıdır.

Kavasoğulları İnşaat Taahhüt, Ticaret Sanayi, İthalat ve İhracat Limited Şirketi ünvanı ile firmamız, Epoxy Zemin Kaplama işlerinde Türkiye genelinde yüzlerce projede yer almıştır. PIONERO markamız adı altında Epoxy Zemin Sistemlerimizle de üretici ve uygulayıcı firma olarak faaliyet göstermekteyiz.

Yapı ve epoxy sektöründe karşılaşılan problemleri çözmek, doğru ürünün doğru yerde kullanılmasını sağlamak amacıyla sistematik çözümler üreten PIONERO, uzman kadrosu ile profesyonellere doğru ve kesin çözümler sunmaktadır.

Ekibimiz ve ekipmanlarımız ile profesyonel olarak sürekli gelişim ve değişimi hedefleyerek, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerini sürekli kılarak, müşteri memnuniyetini arttırmayı ilke edinerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Epoxy zemin kaplama ve boya üretimlerimizde en yüksek teknoloji ile üretilmiş Huntsman Araldite reçinelerini kullanarak üretimlerimizi yapmaktayız.

Kaliteyi, verimliliği ve müşteri odaklı esas olan çalışma prensibimizi, ürün ve hizmetlerimiz ile birlikte sizlerle buluşturmak istiyoruz.